lovecteam LOVEC TEAM STAŇ SA AJ TY NAŠIM JAZDCOM A JAZDI S OPICOU! CHCEM SA PRIDAŤ

LOVEC BIKE TEAM

Ahoj milý návštevník nášho webu. Sme občianske združenie, ktoré prevádzkuje pre našich členov tréningy cyklistiky. Taktiež chceme spojiť priaznivcov tohto krásneho športu v jeden silný tím a tým ďalej zlepšovať športovú činnosť mládeže, reprezentovať náš tím na športových podujatiach cyklistického charakteru, organizovať športové podujatia, stretnutia a kurzy s cyklistickou tématikou. 

STAŇ SA AJ TY LOVCOM!

Máš doma bicykel a baví ťa prekonávať samého seba? Máš rád rýchlosť, voľnosť a slobodu ? V tom prípade si tu správne. Pridaj sa k nám na tréningy cyklistiky a získaj veľa nových kamarátov a množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Poď do toho s nami!

CYKLISTICKÉ TRÉNINGY

Náš tím vznikol predovšetkým za účelom rozvoja športu, telesných a pohybových schopností. Naše hlavné zameranie je horská a cestná cyklistika. Najdôležitejší aspekt našich tréningov sa zameriava na rozvoj fyzickéhéo a psychického zdravia.

DARUJTE 2% Z DANE

Vážení cyklistickí prívrženci. Aj v tomto roku sa naše občianske združenie LOVEC TEAM, uchádza o Vašu priazeň pri poukázaní 2% z dane. Vaša pomoc zlepší podmienky pre našich cyklistov a pomôže rozbehnúť náš team a podporiť ho najlepším výkonom. Údaje potrebné na poukázanie 2 % našej organizácii:

Obchodné meno/názov: LOVEC-TEAM, o.z. 
Právna forma: Občianske združenie  
IČO: 50525662 
Adresa/sídlo: Horská 4, 831 02 Bratislava

FOTOGALÉRIA

NAVŠTÍV NÁS

Adresa:

lovecbike adresa

  HORSKÁ 5/A, 831 02 BRATISLAVA, SLOVENSKO

  INFO@LOVECBIKE.SK

  PARKOVANIE PRED BUDOVOU ZADARMO

 ZASTÁVKA “STN. VINOHRADY”